Gdzie kupić dobrą kawę w Gdańsku?

0
620
Gdzie kupić dobrą kawę w Gdańsku?

Gdańsk to duże miasto, w którym można znaleźć wiele sklepów z kawą. Do wyboru są sklepy z kawą, mające również swoją stronę internetową, jak i okoliczne kawiarnie, które oferują także sprzedaż kawy. Wybór może być ciężki, zwłaszcza że nie jest łatwym wybrać sklep, mający w swojej ofercie wysokiej jakości kawę.

DMG Herbaty Kawy

Firma ma swoje początki już w 2001 roku. Jest to sklep z kawą, herbatą, ale można tu również znaleźć wszelkie akcesoria, które pomagają w przygotowaniu tych napoi takich jak: filtry papierowe czy zaparzacze. Sklep oferuje różnego rodzaju mieszanki kaw, ale również pojedyncze rodzaje. Kawy, które są w ofercie sklepu to: rozpuszczalne, smakowe, jak i te naturalne. Można tu nawet kupić kawę bezkofeinową. www.dmg-herbaty.pl/kawy  

Gdańska Palarnia Kawy

Palarnia kawy jak i sklep z kawą, założony przez Gdańszczan. Znajdują się tu kawy jasno, średnio i ciemno palone. Są to: kawy do ekspresów i do kawiarek, mieszanki kaw, kawy do metod przelewowych i kawy bezkofeinowe. Oprócz tego palarnia oferuje zestawy startowe dla początkujących kawoszy. 

Cefe Ina

To sklep z kawą połączony z palarnią, mający w swojej ofercie zarówno kawy, jak i herbaty Oferuje kawę jasno paloną, średnio paloną ciemno paloną. Ma w swej ofercie arabikę, robustę oraz kawy smakowe. Ponadto oferuje też herbaty, takie jak: zielona, czarna, owocowa, ziołowa, biała i inne. Można również kupić w tym miejscu mieszanki kaw i ich zestawy. 

Maraska

Jest to kawiarnia, herbaciarnia, a równocześnie sklep z kawą. Oferuje również akcesoria do zaparzania herbaty. Można tutaj kupić kawy z różnych zakątków świata o różnym profilu palenia, a także kawy smakowe. Jeżeli chodzi o herbaty, to sklep oferuje herbaty białe, zielone, czarne ziołowe i inne. 

W Gdańsku znajdziemy palarnie połączone ze sklepem z kawą, jak i sklepy, zajmujące się tylko sprzedażą kawy. Palarnie połączone ze sklepem, to Gdańska Palarnia Kawy i Cafe Ina. DMG Herbaty i Kawy to sklep, który skupia się tylko na sprzedaży kawy, z kolei Maraska to kawiarnia z herbaciarnią, która ma również na sprzedaż kawy. 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here